01
01
Arka Arayüz

İşletmeler kusursuz bir şekilde ele alınmayı hak ediyor. IQ KOD'nin olağanüstü mühendislik uygulamaları, size dünya çapında güvenilir ve istikrarlı olan çözümleri sunar.

02
02
Ön Arayüz

Sizden gelen istek üzerine tasarım oluşturulur, bu tasarım sadece size özeldir. Yapılan tasarım bütün platformlarda responsive bir şekilde çalışır.

03
03
Altyapı

En iyi güvenlik önlemlerini alıp, ihtiyaçlara göre uyarlanmış, pazar için mükemmelleştirilmiş, bütün platformlarda çalışması için sunulmuştur.

04
04
Veritabanı

Modern yaklaşımlarla geleneksel veritabanı çözümlerinin ötesine geçen en son teknolojilerle işinizin ve ürününüzün temelini depolayın, erişin ve koruyun.

Hakkımızda

Biz Kimiz?

IQ-KOD Web ve mobil geliştirmede uzun yıllara dayanan profesyonel deneyimiyle, 2010’dan beri IQ-KOD olarak en iyi olmak için çalışıyoruz. Ekip üyeleri; uygulama geliştirici, grafik tasarım ve liderler olarak dijital arenada yer almaktayız. Bulut platformları, ERP, yazılım geliştirme, ödeme yapıları ve e-ticaret entegrasyonlarındaki uzmanlığımız ile size sıfırdan hatasız bir sistem vaad ediyoruz.